Dolerio kursas

User Rating:  / 5
PoorBest 
Dolerio kursas 4.4 out of 5 based on 5 votes.

Jungtinių Amerikos Valstijų dolerio kursas nuolatos kinta kitų valiutų atžvilgiu. Dolerio kursas Lietuvos lito atžvilgiu priklauso nuo to koks sąntykis yra  tarp JAV dolerio (USD) bei bendrosios Europos valiutos Euro (EUR). Taip yra dėl to, kad litas neturi laisvai rinkos reguliuojamo kurso kaip kitos valiutos, vietoj to yra susietas su Euru, bendruoju buhalteriniu kursu. Tokia praktika yra plačiai taikoma silpnesnes valiutas turinčiose šalyse.

Iki 2002 m. Vasario 2 dienos Lietuvos litas buvo susietas su JAV doleriu. Tačiau įvedus bendrą Europos valiutą Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu buvo atsietas nuo JAV dolerio bei surištas su Euru, nustatant 3,4528 lito už 1 eurą kursą.

Naujausia dolerio kursą galite matyti šone esančioje valiutų kursų grafoje. Šioje grafoje yra nuolatos atnaujinami duomenys ir yra skirti valiutomis prekiaujantiems Forex rinkos dalyviams. Taip pat šio įrankio pagalba galite pasitikrinti Jungtinių Amerikos Valstijų dolerio kursą su kitomis populiariausių valiutomis.

Jei pageidaujate sužinoti kokiomis sąlygomis JAV doleris yra keičiamas Lietuvos komerciniuose bankuose - spauskite čia - populiariausių valiutų kursai, pagal naujausius Lietuvos banko duomenis.

doleris